Hotel

HOTELOVÉ SLUŽBY

Užijte si pobyt v srdci Pece pod Sněžkou. Hotel Hvězda poskytuje stylové ubytování až pro 60 osob. Hosté mají k dispozici dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje a také velké rodinné pokoje pro 6 ubytovaných osob.

Co Vás čeká? Snídaně formou bufetu včetně cappuccina či espressa v ceně, možnost polopenze i večeře. Pro děti můžeme nabídnout dětskou postýlku či židličku. Uvítáme i Vaše domácí mazlíčky. Zažijte relax ve venkovních saunách u Zeleného potoka, povečeřte s přáteli v hostinci. Skvělá základna pro Vaše celoroční radovánky. V létě si užijete pěší výlety, rádi poradíme, kde zapůjčit kola, elektrokola, koloběžky, kam vyrazit s dětmi či na túru. V zimě využijete skibus 80 m od hotelu, ski-in, půjčíme Vám boby, saně s ohrádkou pro Vaše děti, poradíme, kam na skialpy či kde zapůjčit vybavení. Těšíme se na Vás!

Rodiny s malými dětmi vítány

Lázně a wellness v hotelu

WiFi zdarma v celém hotelu

Parkování zdarma u hotelu

Prostory pravidelně desinfikujeme

Domácí zvířata povolena

HOTEL PRO KAŽDÉ ROČNÍ OBDOBÍ

Zima

V zimě využijete skibus 80 m od hotelu, ski-in, půjčíme Vám boby, saně s ohrádkou pro Vaše děti, poradíme, kam na skialpy či kde zapůjčit vybavení.

Léto

V létě si užijete pěší výlety, rádi poradíme, kde zapůjčit kola, elektrokola, koloběžky, kam vyrazit s dětmi či na túru.

Sauna

Když vás omrzí venkovní radovánky, můžete relaxovat ve venkovní finské sauně a užívat si luxusní zážitek ve spojení s panenskou přírodou okolní krajiny.

Pochutnejte si na tradiční krkonošské kuchyni v příjemném prostředí našeho hostince nebo venkovní zahrádky, kde na vás čeká venkovní ohniště a rozpálený gril s výhledem na Zelený potok.

Jsme tu pro vás již od roku 1907!

Hotel Hvězda, místo kde se setkávají generace

Až do roku 1907 stály podél Zeleného potoka, v úseku od dnešního autobusového nádraží ke stejnojmennému parkovišti, jen čtyři prosté chalupy horských zemědělců, kteří sklízeli seno na nezastavěné Malé pláni.

Hotel Hvězda, postavený v roce 1907 Stefanem Meergansem pod jménem Frühlingsheim – Jarní domov, byl první novostavbou pro turisty v této části Pece. Stavba třípodlažního domu představovala v tehdejších poměrech velký počin. Oba štíty i přední rizalit zdobily otevřené pavlače, které byly později kvůli drsným přírodním podmínkám zaskleny a zvětšily objem domu. Hostinec v roubeném přízemí je v provozu nepřetržitě přes devadesát let a zachoval si původní tvář.

Během první světové války turistický a hlavně lyžařský ruch ustal a do hor se vrátil až po roce 1923, s ním i stavební práce okolo Zeleného potoka. Ve čtyřech letech 1928 až 1931 bylo podél prašné cesty postaveno nebo zcela přestavěno deset domů, další vznikly ještě do 2. světové války. Tím se v horské obci vytvořila jediná, a proto Hlavní ulice. Po roce 1938 tady stavění na celých padesát let ustalo, nové domy mohly vzniknout až po roce 1989.

Proč si rezervovat pobyt právě u nás?

Hotel Hvězda je od jara roku 2019 postupně modernizován tak, aby splňoval vaše očekávání pro ideální rodinnou dovolenou. Nabízíme celoročně ubytování ve dvou až šestilůžkových pokojích s vlastní koupelnou.

Rádi vám osobně pomůžeme s plánováním celého Vašeho pobytu u nás či správném výběru pokoje pro Vaši rodinu či firemní teambuilding. Náš milý personál Vám také poradí, kam se vydat za odpočinkem nebo zábavou.

V příjemném a stylovém prostředí našeho hostince nebo venkovní zahrádky připravujeme tradiční krkonošskou kuchyni a české speciality. Vaříme pouze z čerstvých a sezónních surovin.

Pro naše „nejmenší“ hosty nabízí hotel Hvězda dětský koutek. Děti si zde mohou hrát, něco přečíst, nakreslit nebo sledovat pohádky. Zároveň připravujeme pro vaše ratolesti celou řadu sportovních a kulturních akcí.

Chystáte se vyrazit na dovolenou s vaším domácím mazlíčkem nebo mazlíčky? Plánujete výlet a nejste si jistí, zda se budete moci v klidu naobědvat či povečeřet? U nás budete vřele vítáni v hotelu i hostinci.

Východ slunce na Sněžce, stezka korunami stromů, bobová dráha, jízda na koloběžkách, turistika, sjezdové lyžování, běžky, SkiAlpy, houbaření, jízda na koni – přijeďte a vyberte si aktivitu šitou na míru pro vás!

AKČNÍ BALÍČKY

Po celý rok připravujeme speciální výhodné balíčky, které Vám mohou maximálně zpříjemnit Váš pobyt v Peci pod Sněžkou za exkluzivní ceny!

FKSP – u nás o svůj bonus nepřijdete!

Vystavíme Vám voucher na Váš budoucí pobyt, na který Vám přispěje zaměstnavatel a užijte si relax na Hvězdě!

Vytvoříme Vám balíček na míru dle Vašich požadavků. Balíček může zahrnovat ubytování se snídaní, polopenzí či plnou penzí, vstup do sauny, grilování či opékání buřtů.

Čeká Vás největší kulatý otočný gril v ČR, dvě zbrusu nové venkovní sauny a ochlazovací káď, to vše v rodinném prostředí Hotelu Hvězda v Peci pod Sněžkou. Doba platnosti 12 měsíců.

Voucher od 1 000 Kč
Napište si o fakturu pro svého zaměstnavatele!
☎ 722 702 111 , e-mail: info@hotelhvezda.cz

Vystavíme Vám voucher na Váš budoucí pobyt, na který Vám přispěje zaměstnavatel a užijte si relax na Hvězdě!

Vytvoříme Vám balíček na míru dle Vašich požadavků. Balíček může zahrnovat ubytování se snídaní, polopenzí či plnou penzí, vstup do sauny, grilování či opékání buřtů.

Čeká Vás největší kulatý otočný gril v ČR, dvě zbrusu nové venkovní sauny a ochlazovací káď, to vše v rodinném prostředí Hotelu Hvězda v Peci pod Sněžkou. Doba platnosti 12 měsíců.

Degustační
zážitek

Dopřejte si kulinářský zážitek na Hvězdě. Sedmichodová degustace našich kuchařů vám nabídne průřez našich sezónních specialit od pomalu pečeného králíka po poctivé domácí lívance. Vše podpořeno řízným plzeňským pivem či vybranými víny.

Balíček zahrnuje: ubytování na 2 noci se snídaní, 7-mi chodovou degustaci, parkování u hotelu na vlastním vyhrazeném místě, wifi zdarma.

KONTAKT

Hotel a Hostinec Hvězda
Pec pod Sněžkou 193
542 21 Pec pod Sněžkou

Rezervace pobytů:
mobil: +420 722 702 111
email: info@hotelhvezda.cz

Hostinec Hvězda:
mobil: +420 730 136 479

JAK SE K NÁM DOSTANETE?
KLIKNĚTE NA NAVIGACI.

PROVOZOVATEL

hotel a hostinec hvězda s.r.o.
Praha 1, Nerudova 209/10, PSČ 118 00
IČO: 09194061

Spisová značka:
C 332380 vedená u Městského soudu v Praze
Datum a vznik zápisu: 27.5.2020

JEDNATELÉ

Marek Holer
tel: +420 731 172 383
e-mail: marek@ultimate-hospitality.cz

Markéta Jurkovič
tel: +420 722 702 111
e-mail: marketa@hotelhvezda.cz

#hotelhvezda

#hotelhvezda